Party Dress

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 3.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Next Gen
Party Dress oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde yükleyerek kızlarınıza inanılmaz eğlence ile dolu bu mükemmel oyunu hediye edebilir ve onların yüzlerinde tatlı bir tebessüm oluşmasını sağlay

Party Dress oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde yükleyerek kızlarınıza inanılmaz eğlence ile dolu bu mükemmel oyunu hediye edebilir ve onların yüzlerinde tatlı bir tebessüm oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Party Dress oyununda kızlarınız çok eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Kızlarınız süslü ve kokoş olan, moda ile yakından ilgilenerek bilgi sahibi olan kızlarınız için özel olarak geliştirilmiş olan bu mükemmel oyunda ekranına gelecek olan arkadaşının düğünü için hazırlanması gereken güzeller güzeli bir kızı bu düğün için hazırlayacaklar.

O bu düğünde çok şık olmalı ve en gösterişli kıyafeti giymeli. Çünkü gelinin en yakın arkadaşı ve bir numaralı nedimesi konumunda. Oyunda öyle zengin bir menü bulunmaktadır ki, kızlarınız arasından seçim yapmakta zorlanacaklar. Menüde bulunan tüm abiye modellerini tek tek inceleyerek içlerinden en çok beğendiğini seçip güzel kıza giydirecek ve onun düğündeki konumuna yakışır bir kıyafete sahip olmasını sağlayacaklar.

Daha Fazla Göster
Party Dress indir